Зброя для ЗСУ та блокування “Північного потоку – 2”: з Німеччини надходять хороші новини для України

Новини

Нова коаліція в ФРН може обернутися вражаючою підтримкою України, включаючи поставки озброєнь і блокування “Північного потоку – 2”.

Для України надходять обнадійливі новини з Німеччини, де продовжує формуватися нова коаліція політичних сил після минулих парламентських виборів. Все вказує на те, що після Ангели Меркель в ФРН до влади на 4 роки прийде правляча коаліція SPD + Grüne + FDP (Соціал-демократична партія Німеччини, “Зелені”, Вільна демократична партія Німеччини.

Більш того, головні союзники України в німецькій політиці “Партія Зелених” може отримати контроль над всією зовнішньою політикою ФРН і пост Міністра закордонних справ.

Крім того, партія відома своєю критичною позицією щодо Кремля і “Північного потоку – 2”.

Про це пише проживаючий  в Німеччині блогер, який поділився своєю думкою в блозі

“Все вказує на те, що в ФРН до влади на 4 роки прийде правляча коаліція SPD + Grüne + FDP. Ну здавалося б, і що з того, еге ж? А ось зовсім немає, це прям дуже цікаво. І ось чому. Якщо вони розділять по уму портфелі, а все до цього йде, то “Зелені” отримають Міністерство закордонних справ, тобто зовнішню політику Німеччини, а FDP – фінанси Німеччини. а це означає ось що:

1) “Зелені” мають своє навіть не зовсім мейнстрімними для Німеччини гранично жорстке думка в тому, що стосується режимів, несумісних з демократичним вільним суспільством і ролі Німеччини в світовій політиці, і дотримуються точки зору, що тут нема чого “теребонькать” (schöne Grüße an CDU), а треба мочити без другого слова усіма доступними методами. Це стосується в тому числі і режимів в Росії і, особливо, в Білорусі. На КДПВ Роберт Хабек, лідер “Зелених”, на Донбасі в зоні бойових дій.

Співголова “зелених” Роберт Хабек в Донбасі:

Не сильно типово для політика – смілива людина, що не сцикло, їздив подивитися своїми очима. Привіз звідти ось таку позицію:

“З точки зору Хабек, на тлі заморозки процесу обміну полоненими, розгортання військ Росії на кордоні з Україною в квітні, а також перехоплення Білоруссю літака,” який, безсумнівно, відбувся не проти волі Росії “, і заборони на діяльність в Росії німецьких НКО, необхідно знайти новий підхід до переговорів. У переговорах можна і потрібно використовувати свої козирі, наприклад, “Північний потік 2” “, – вважає німецький політик.

Більш того, “Зелені” йдуть куди далі. Той же Хабек вже висловлювався на користь того, що Німеччині потрібно переходити на пряму поставку озброєнь Україні як мінімум оборонного характеру, підтримуючи їхню боротьбу, тобто Німеччини пропонується відмовитися від принципу військового невтручання, чого не було з II світової. З урахуванням того, що “Зелені” зазвичай відповідають за свої слова, це може бути початком абсолютно нової політики. А вже якщо врахувати найпотужніші фінансові можливості Німеччини в області військової співпраці, то … то подивимося.

2) Підхід FDP до фінансів, а це їх основна спеціалізація, також не практикувався сучасної Німеччиною ніколи. Вони пропонують діяти гранично жорстко, а не за принципом “по чуть-чуть якось заколисуючи, аби без крайнощів”, ​​як було до цього, тобто порушує, наприклад, Греція нахабно домовленості? Ніяких переговорів, відразу повне обнулення будь-якої фінансової підтримки з боку Німеччини, поки не будуть виконані домовленості. Польща обнуляє свою незалежну судову систему? Не питання – вимога виплатити навіть вже реалізовані субсидії на найжорсткіших умовах, тому що це є несумісним з європейськими позиціями.

Все це без оглядки на можливі ризики банкрутства навіть для цілих країн, чистий ринок. Якщо буде – буде цікаво, Німеччина подібного не практикувала в нашу епоху ніколи. Нова ера, подивимося “, – відзначає автор.

За матеріалами dialog.ua

Додати коментар