З”явилася людина, яка 100% перемагає на наст. виборах президента України : “Ним поза всяких сумнівів буде..”

Події

При цьому Гордон оцінив роботу і ефективність Зеленського на посаді президента на 6 по 10 бальній шкалі.

У прямому ефірі  російської радіостанції “Ехо Москви” український журналіст і телеведучий Дмитро Гордон відповів на питання про другий термін президента Володимира Зеленського та його політичні перспективи. При цьому російські радіоведучі були здивовані безкомпромісним відповіддю: на думку Гордона, Зеленський буде балотуватися на другий термін і за станом на квітень нинішнього року без проблем зможе знову перемогти на президентських виборах.

Фрагмент відео з заявою Гордона було опубліковано на  YouTube -каналів журналіста. При цьому Гордон оцінив роботу і ефективність Зеленського на посаді президента на 6 по 10 бальній шкалі. “На сьогоднішній день у нього немає жодного реального конкурента. Якби сьогодні були вибори, він би став президентом поза всякими сумнівами.

Що буде далі, сказати важко”, – відповів він. При цьому російські радіоведучі відзначили, що результати роботи Зеленського виглядають “не густо”. Раніше український журналіст Дмитро Гордон різко висловився про агресивну політику Москви в ефірі російської радіостанції “Ехо Москви”.

Ведучий Олексій Осін намагався перечити, але Гордон був невблаганний. Читайте також: російський співак Філіп Кіркоров у присутності Путіна назвав Крим “російським”.

На це жорстко відреагував Дмитро Гордон.

джерело

Додати коментар