“Визнання до сліз”, – Тіна Кароль програла в 11-му сезоні “Голосу країни” і голосно пішла з проекту

Суспільство

Українська співачка Тіна Кароль вісім років була наставником вокального шоу “Голос країни” і 5 раз приводила своїх підопічних до перемоги. Українська артистка Тіна Кароль заявила, що залишає тренерське крісло вокального шоу “Голос країни”. 11-й сезон став останнім для Кароль в якості наставника. Тіна п’ять разів приводила своїх підопічних до перемоги в “Голосі країни”.

В одинадцятому сезоні її протеже Юлія Тимочко дійшла до фіналу, але для перемоги їй не вистачило глядацьких голосів. У фінальній гонці Тимочко обігнав Сергій Лазановскій з команди Дорофеєвої. Після восьми років в тренером кріслі Тіна Кароль захотіла не тільки покинути проект, але і поступитися своїм місцем подрузі по шоу-бізнесу Юлії Санін, солістці української рок-групи Hardkiss.

“Це мій останній сезон. Я дуже вдячна” Голосу країни “. І спасибі всім, хто довіряв свою долю команді Тіни Кароль. Люблю кожного, хто торкався цього проекту. Я б віддала своє крісло Юлії Санін”, – сказала Тіна. Як відомо, в п’ятому сезоні “Голосу країни” Тіна Кароль привела до перемоги Антона Копитіна.

У сьомому сезоні шоу переміг Олександр Клименко з команди Тіни Кароль. У 10-му сезоні Тіна доклала максимум зусиль для перемоги Романа Сасанчіна, який в 2015 році вже був переможцем в дитячому “Голосі” також з Тіною Кароль.

Додати коментар