Відмовилася від всіх російських нагород Анастасія Приходько показала крихітного сина

Суспільство

Крім місячного сина Луки, Анастасія Приходько виховує 11-річну дочку Нану від першого шлюбу і 6-річного сина Гордія від нинішнього чоловіка Олександра.

Поп-виконавиця Анастасія Приходько, яка стала місяць тому, багатодітною матір’ю, вперше показала третю дитину. У своєму мікроблозі в Instagram Анастасія оприлюднила фото немовляти і видала його ім’я. Приходько повідомила, що сини звуть Лука.

Публікацію виконавиця вирішила написати від імені синочка.

“Мене звуть Лука Олександрович. А ще я народився рівно місяць тому, і в мене теж сьогодні свято :)) Розповім трохи про себе, точніше, не я, а моя мама. Народився я в День СБУ України від 25 березня ввечері в 19 : 23 з вагою 3: 830 і зростом 55 см. Їм я добре, з моменту народження набратися вже 1.200 і виріс на 5 см “, – йдеться в публікації.

Також Анастасія Приходько розповіла передплатникам, що поки не висипається ночами, адже малюк часто прокидається і плаче. Але, незважаючи на це, співачка перебуває на сьомому небі від щастя. “Який солодкий грудочку.

Здоров’я малюкові і мамі”, – додала інша. “Такий славний малюк! Ім’я вибрали шалено красиве”, – додала інша. Довідка: Анастасія Приходько є яскравим прикладом стрімкого кар’єрного злету. Українська співачка стала знаменитою завдяки російській “Фабриці зірок”, а також завдяки своїй участі в “Євробаченні”, де артистка також представляла Росію. Через 12 років Анастасія вирішила відмовитися від усіх російських нагород.

Додати коментар