У ці хвилини! Гордон не стримався, різка пропозиція – “дозволити РНБО розстрілювати “. Зеленський не чекав: треба дати по руках

Думки

ідомий журналіст Дмитро Гордон розкритикував законопроєкт “слуг народу”, в якому пропонується заборонити судам зупиняти дію санкцій Ради національної безпеки і оборони.

“Мені “подобається” проєкт такого закону, “сподобалося”, якби його ухвалили. Я б його трохи вдосконалив – дозволив би РНБО розстрілювати людей, які, на думку РНБО, шкодять Україні, причому прямо на засіданнях РНБО. І все б це показували по телевізору. Це дуже хороший закон, якщо його приймуть, от тільки треба з розстрілами. Почати з олігархів, розстрілювати, кремувати, і попіл розвівати над будівлею РНБО – це було б круто. А потім би і до нас би дісталися, розстріляли б усіх”, – іронізує він.

Журналіст підкреслив, що він є “людиною, що знає про сталінський терор не з чуток”.

“Я вивчав документи в архівах СБУ, я можу сказати, що тим, хто починає гратися в ці “трійки” і позасудові рішення, треба дати зараз по руках, а деяким руки відгризти і відбити, щоб вони не намагалися такі закони просувати”, – заявив Гордон.

Нагадаємо, нардепи від “Слуги народу” зареєстрували у Верховній Раді проєкт закону, згідно з яким суди не зможуть зупиняти дію санкцій Ради нацбезпеки і оборони.

РНБО 18 червня запровадила санкції проти бізнесменів Дмитра Фірташа і Павла Фукса.

Бізнесмен Павло Фукс назвав санкції особистою помстою секретаря РНБО Олексія Данілова та пообіцяв оскаржити їх через суд.

Додати коментар