Терміново! Допитали Скороход, після похорону Полякова: шокуюча заява! У МВС з’ясували: доказів немає

Uncategorized

Перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін розповів, що у справі Антона Полякова, який помер в таксі 8 жовтня, опитані всі свідки і переглянуто всі камери. Зокрема, відбулася розмова правоохоронців з народним депутатом з фракції “За майбутнє” Анною Скороход, яку назвали “співмешканкою” покійного парламентаря.

Про це Єнін сказав в ефірі програми “Час Голованова” на телеканалі “Україна 24”.

У МВС запевнили, що Анна Скороход не заявляла про будь-які підозри, хто міг би вбити народного депутата Антона Полякова.

“Ми опитали і співмешканку народного депутата, яка проживає з ним, за її словами, з весни цього року. На наші прямі запитання стосовно наявності тих чи інших підозр у можливій насильницькій смерті вона відповіла категорично – немає”, – розповів заступник міністра внутрішніх справ.

Єнін сказав, що у слідства немає підстав говорити про вбивство народного депутата Антона Полякова на сьогоднішній день.

У той же час чиновник уточнив, що слідство не закінчено і перевіряється вся інформація, що поступає про трагічний інцидент. Більш того, слідству ще належить з’ясувати, як саме метадон потрапив в організм Антона Полякова. На цей момент відповіді на це питання немає.

“Ми крок за кроком перевіримо всю інформацію, яка стосуються цього трагічного випадку. Ми йдемо вперед. Хотів би відзначити, що за станом на сьогодні, підстав стверджувати про насильницьку смерть слідство не отримало”, – заявив Євген Єнін.

Окрім того, Перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін розповів про нові подробиці розслідування смерті народного депутата України Антона Полякова.

Серед особистих речей загиблого було виявлено готівку в розмірі 10 000 гривень та 800 доларів США. А також два зразки катетера з речовиною бурого кольору. Що це за речовина, також вивчається.

Як виявилося, покійний парламентарій сам запропонував зустрітися громадянину Д. “За нашою інформацією, покійний подзвонив громадянину Д, з яким перебував у дружніх взаєминах, запропонувавши зустрітися. Вони зустрілися в ресторані. Вони разом провели там приблизно три години. Вони разом вживали алкогольні напої. У нас є відеозаписи з ресторану, які чітко підтверджують цей факт”, – сказав Євген Єнін.

За словами заступник міністра, коли Антон Поляков виходив із ресторану, візуально він був на вигляд абсолютно здоровим. Після вечері народний депутат сів у машину громадянина Д. “Близько двох годин їздили по Києву. Громадянин Д. викликав таксі, яке спочатку їздило за їхньою основною машиною. Потім, ймовірно, вони закінчили свою розмову і пан Поляков пересів в іншу машину – машину таксиста”, – уточнив Єнин.

У МВС також уточнили, питання про те, як метадон опинився в організмі Антона Полякова, на цей момент опрацьовується слідством.

Нагадаємо, парламентар Антон Поляков раптово помер 8 жовтня – йому стало зле в таксі, чоловіка намагались реанімувати лікарі швидкої, пізніше медики констатували смерть.

Наразі поліція вивчає такі версії причин смерті Полякова: хронічне захворювання, яке могло призвести до смерті, отруєння якоюсь речовиною – як самостійно, так і невідомою особою.

Народна депутатка з фракції “Слуга народу” Галина Янченко заявила, що має дані про результати токсикологічного дослідження крові Антона Полякова – його смерть настала через одночасну дію на організм алкоголю та метадону.

Додати коментар