Прямо в ефірі! Ярош влетів, не добирав слів – Данілов в шоці: з передової – ніхто не чекав

Події

Радник головнокомандувача Збройних сил України Дмитро Ярош вважає, що секретареві РНБО Олексію Данілову не треба ігнорувати критику, відповідаючи на питання, що він сказав би секретарю РНБО Олексію Данілову, який в ефірі ток-шоу “Право на владу” на слова експертів про ті чи інші проблеми в армії каже, що в армії все добре.

“Ну, пан Олексій, на мій погляд, не з найгірших там. Але водночас, знаєте, не можна поводитися як дитина. Ось закрилося і: “Ой, мене немає. Та я у будиночку”. Ну проблеми – вони все одно існують. І тому, що про них не будуть говорити, вони ж нікуди не подінуться. Вони тільки будуть накопичуватися, як снігова куля, а потім лавиною задавлять цією сніговою просто. І все”, – наголосив Ярош в інтерв’ю Олесі Бацман.

Окрім того, він додав, що зараз, у сучасному світі, неможливо щось приховати, тому потрібно, на думку Яроша, ставитись нормально до критики:

“До якихось навіть таких радикальних наїздів і так далі. Тепер усі на нервах. Суспільство ж наелектризоване війною, негараздами економічними тощо. Тому тут потрібно визнавати ті помилки, які існують, і намагатися їх виправити. І все. Не можна ховатися від проблем”, – додав Ярош.

Нагадаємо, що Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов запевнив, що українські військові відповідають вогнем на обстріли бойовиків і окупантів на Донбасі. Про це він говорив в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1” ще у вересні.

Він відреагував на пост журналіста Юрія Бутусова про те, що армії нібито перестали постачати боєприпаси для вогню. Данілов зазначив, що на фронті зараз дійсно період загострення і є втрати серед українських військових.

“Я не розумію, звідки в пана Бутусова інформація, що в нас нема чим відповідати. Повірте, відповідають, і так, що ті шаленіють і просять припинити взагалі вогонь… Відповідають і будуть відповідати. Не можна не відповідати, коли тебе хочуть убити, це обов’язок будь-якого військового”, – запевнив секретар РНБО.

Про втрати з боку бойовиків секретар РНБО уточнив, що це знає тільки розвідка і “люди, яким це треба знати” – він сам, президент країни, міністр закордонних справ і ще кілька людей, які щоранку отримують зведення з повною інформацією про те, що відбувалося на фронті протягом попередньої доби.

“Якщо хтось вважає, що ми сидимо склавши руки і бачимо, як убивають наших хлопців і дівчат, то вони глибоко помиляються”, – підкреслив Данілов.

Він поцікавився, звідки автори постів у Facebook про жалюгідний стан справ на фронті беруть відомості.

“Інша справа, коли наші фейсбучні, скажімо так, друзі починають усе це роздмухувати і казати, що все пропало – ну повірте, я не знаю, звідки вони беруть взагалі цю інформацію. У них що, допуск є?” – запитав Данілов.

Він запропонував Бутусову, який був радником міністра оборони Андрія Тарана, запитати у міністра особисто про перебіг справ.

До слова, президент Володимир Зеленський під час пресконференції звинуватив журналіста Юрія Бутусова у смертях на Донбасі через публікацію відео з Bayraktar.

“Пане Бутусов, ви кажете про відповідальність за життя людей, за смерті людей. За останній тиждень щоденно дві-три міжнародні розмови, включаючи керівництво ЄС, США, Великобританії, Франції, Німеччини я проводжу через вас. Розказати чому? Ви перша людина, яка показала інформацію щодо відповіді нашого українського дрону по незаконним формуванням на тимчасово окупованому Донбасі. Ви викладаєте таку інформацію так само, як зливали інформацію щодо пана Бурби”, – заявив Зеленський після критичного запитання Бутусова про Руслана Демченка.

“На вашій совісті – гибелі людей. Після цього скільки було на нас атак і бомб скинуто дронами!” – додав президент.


Додати коментар