Прямо перед РНБО! Разумкова вигнали – Зеленський в люті: його указ. Готував зраду – немислимо!

Uncategorized

Президент України Володимир Зеленський вивів Дмитра Разумкова з персонального складу Ради національної безпеки і оборони (РНБО). Його місце зайняв нинішній спікер Ради Руслан Стефанчук. Про це повідомляється на сайті Президента України.

Зокрема, згідно з указом № 542/2021 від 14 жовтня, Зеленський доручив ввести до персонального складу Ради національної безпеки і оборони голову Верховної ради Руслана Стефанчука.

“Вивести зі складу Ради національної безпеки і оборони України Дмитра Разумкова”, – йдеться в документі.

Нагадаємо, минулого тижня Верховна рада відправила Разумкова у відставку після того, як її ініціювала фракція “Слуга народу”.

Як зазначив Зеленський, той більше не виконував партійну програму.

“Питання Дмитра Олександровича (Разумкова – УП) для мене, вибачте, ну зовсім не питання. Це питання в цілому, я вважаю, внутрішньофракційне. Я вважаю, що велика помилка з боку Діми і консультантів, які зараз з ним працюють , що він виносить ці питання у публічну сферу, медіа.

Ні, секретів ніяких немає, але я вважаю, що у цих людей інші політичні погляди. І це нормально. Ми живемо в демократичній державі. Але якщо вони (погляди – УП) інші, ніж у… 73%, які віддали голоси саме за цю програму (партії “Слуга народу” – УП), то це нормально – значить, ти живеш своїм особистим життям”, – наголосив президент у Трускавці.

Та останнім часом ходять чутки, що «насправді змова екс-спікера Разумкова з екс-главою ОП Богданом та їх другом скандальним забудовником Вавришем проти президента Зеленського – це історія зради». Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише блогер Євген Прокопишин.

«Тема з хабарем, яку Разумков отримав від Богдана-Вавриша, куди глибше, ніж здається на перший погляд. Раніше повідомлялося, що екс-спікер отримав багатомільйонний хабар (в доларах, звісно ж), щоб фірма Богдана-Вавриша змогла забудувати ділянку на вул. Шовковична 12-б.

Скандальний проект пішов по судах, але Разумкова це не зупинило і він продовжував наполегливо ігнорувати прохання відмовитися від сумнівної «співпраці», яка ганьбить не лише екс-главу Парламенту, але і Президента, який привів Разумкова до влади…», – зазначив Прокопишин.

Після чого пояснює, що:

«І в цьому вся суть даної ситуації. Ключова задумка цієї змови була в тому, щоб максимально дискредитувати самого Зеленського, а паралельно (під виглядом «політичного переслідування») наростити популярність Разумкова, як альтернативи Зеленському, яку олігархи зараз активно шукають (поки що безуспішно) і під створення своєї опозиційної партії, спонсорувати яку будуть Вавриш з Богданом (і саме вони тоді найбільше зароблять продаючи місця в партії і олігархам).

Тобто, зрада Разумковим ЗеКоманди і особисто Президента була давно спланованим, ретельно зрежисованим і, як по нотах зіграним, планом. Зеленський, взявши Разумкова в команду, як то кажуть – «пригрів на грудях змію» – яка підло завдала удару в і без того непростий для країни момент…», – пише Пркопишин.

«Людям уже давно відомо, що за люди Богдан і Вавриш, тому не дивно, що в такого ж самого перетворився і сам Дімон… Думаю, що ще й не такому навчиться у них… Чи може все ж час покаятись, Дмитро Олександрович, вибачитись перед командою та виборцями, скласти мандат і розпочати будувати свою кар’єру з «чистого листа»..?», – звернувся у завершенні він до екс-спікера.

Додати коментар