Повний місяць 27 квітня: від чого треба поберегтися в цей день

Суспільство

Повний місяць настане в 6:33 і буде в знаку Скорпіона. Астрологи кажуть, що це час для звершення того, про що ви давно мріяли. Повний місяць 27 квітня – це чудовий час для активних дій, для потужного ривка в здійсненні своїх планів.

Але небезпечно надлишком емоційності, написала в своєму Instagram астролог Юлія Погорельченко. За її словами, під час майбутньої фази повного місяця у людей з’явиться більше можливостей і сил, рослини додадуть в зростанні, почнуть відбуватися різні обмінні процеси. Експерт радить в цей день контролювати свої емоції, так як Місяць в Скорпіоні може привести до не зовсім гарних вчинків і думок.

Те, що люди давно стримують всередині себе, може прорватися назовні. Астролог радить приборкати своє терпіння і стриманіше ставитися до близьких, так як емоції можуть зашкалювати. Більше гуляти на свіжому повітрі, а всю негативну енергію виплеснути в активні ігри.

Не рекомендує астролог планувати на день повного місяця щось важливе, так як можуть відбутися кардинальні зміни і зірватися плани. Крім того, якщо запланована планова операція на день повного місяця, то її краще перенести.

Додати коментар