Після повернення! 3абрати все – 3еленський неп0хитний: облава на депутатів. Наці0налізувати – п0чалось!

Блоги

На тлі інформаційного нагнітання та можливого наступу Росії президент Володимир Зеленський заявив, що українська влада чітко розуміє всі виклики, які стоять перед державою і готова до них. Чи допоможе це зменшити напругу серед громадян розповів в ефірі Українського радіо голова правління Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко.

Пролунав також заклик до тих, хто залишив свою країну. Їх достатньо жорстко закликали повернутися, щоб вони визначилися — ти зі своєю країною або ти егоїстично думаєш лише про свою безпеку.

Так трапилася, що серед депутатів, які перебувають за межами України, найбільше представників “Опозиційної платформи — За життя”. Я цьому фактові не дивуюся. Вчора якраз спілкувався з цього приводу з багатьма людьми і більшість сміються. Кажуть, щоб там і залишалися. Легше і простіше буде. Думаю, що це дуже показово. Бо ці люди мало спільного мають зі своєю країною. Вони не хочуть бути разом зі своєю державою. А щодо деяких депутатів, особливо по Іллі Киві, варто було б відкрити кримінальне провадження. Бо там були такі заяви зроблені, які конкретно підпадають під статтю про розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Думаю, що СБУ має ініціювати відповідне кримінальне провадження. Хоча кажуть, що у Киви не все гаразд з його когнітивним станом і що є відповідні довідки, але все рівно, думаю, тут принципово треба відреагувати.

Представники політичної сили, яку називають проросійською, і відреагували відповідним чином, — втекли зі своєї країни. Хоча серед тих, хто втекли є і представники й інших політичних сил. Важливо, що оприлюднили цю інформацію. Я знаю, що представники деяких дуже патріотичних парламентських фракцій — теж нині за кордоном. Їх присоромили. І дехто змушений був повернутися в Україну. Такий ефект публічності, щоб люди знали, хто в країні, хто — ні, яким чином поводиться зараз у ці складні часи, він є дуже значущим.

Наразі справді єдиною жертвою нового російсько-українського протистояння стала партія проросійська “ОПЗЖ”. Бойові дії навіть не розпочалися, а людей партії Віктора Медведчука вже “розкидало” по всій Європі.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook пише відомий український журналіст та блогер Денис Казанський.

“Політики, які вісім років переконували нас, що Росія – наш друг, партнер, мирна братська країна і взагалі не сторона конфлікту, раптом ламанулися з України, як тільки з’явилися чутки про можливе російське вторгнення. Як же так?Виходить, ті, хто найбільше закликає дружити з Росією, найбільше її ж бояться?

З 2014 року ці люди нас переконували, що в Україні фашизм, при владі страшні радикали та русофоби, але від “радикалів” при цьому чомусь ніхто не тікав. з “ОПЗЖ” сиділи тут, спокійно ходили в Раду, виступали на ефірах… А як тільки пішли чутки, що тут можуть з’явитися їхні улюблені росіяни, то одразу чомусь побігли геть. бігти стрімголов”, – заявив він.

Більше того, Казанський наголосив на примітному факті: лише один Волошин із фракції “ОПЗЖ” вирушив до Білорусі, решта – до Європи, Ізраїлю та інших країн НАТО.

“Якийсь сюрреалізм. Люди роками кричать, що в НАТО нам не треба, що в Україні зовнішнє управління, але при першому ж шухері (точніше, при перших чутках про можливий шухер) кинулися саме туди, під крило “зовнішніх управителів” із ” агресивного блоку”. Але самий кайф, що зовсім скоро всі вони прилетять назад і робитимуть вигляд, що нічого не було, знову будуватимуть захисників народу, розповідатимуть своїм виборцям, що захищають їхні інтереси, переживають за країну тощо.

У свою чергу українці в коментарях зазначають, що потрібно робити із зрадниками які текли з країни:

“Націоналізувати та не пускати в Україну”, “Ці люди зрадники, не пускати в країну, як і тих, чиї сім’ї не живуть у країні”, “Дуже мудре рішення. Президенту треба взяти це до уваги”, “Тепер видно, хто патріоти України. Потрібно забрати у них все і зробити це терміново, оскільки Україна їм не потрібна”, “Позбавити громадянства, все націоналізувати та зрадників не пускати на Батьківщину, вони її висмоктали як могли та змилися на своїх літаках”, “Однозначно! І ніколи не дозволити повернутися в Україну. Втекти у скрутну хвилину, це і є зрада”, “Це було б правильно і чесно”, — пишуть українці.

Додати коментар