Облава! Порошенко в паніці – він пропав, тікати нікуди! Його час минув – Сивочолий піде на дно

Uncategorized

Нове звинувачення Віктору Медведчуку у фінансуванні тероризму прямо пов’язано з колишньою владою України, зокрема, з Петром Порошенком, заявив політолог Петро Олещук.

“Ця історія не може не відбитися на Порошенку. А вона для нього, як на мене, є одним з найболючіших епізодів, тому що так чи інакше Порошенко, в першу чергу, грає на електоральному полі патріотичного електорату, відповідно, для нього будь-які згадки про зв’язки з самим проросійським політиком України є серйозним ударом”, – пише він у матеріалі на Главреді.

Експерт не виключив, що в разі продовження справи Медведчука, це паралельно торкнеться і Порошенка.

“Як захищатиметься Порошенко в цій ситуації? Поки він вибрав стратегію: найкращий захист – це напад. А тому почав потужний інформаційний тиск з цього питання на своїх телеканалах”, – зазначив він.

Політолог вважає, що частиною реакції є історія з “великою козинською битвою”: “Яка, до речі, самому Петру Олексійовичу була швидше вигідною, ніж навпаки, тому що дала йому можливість контратакувати і говорити про те, що, мовляв, влада його боїться. Після подій у Козині орієнтовані на Порошенка активісти у відповідь пішли пікетувати дачу, де проживає Зеленський”.

“Таким чином, простір насичується великою кількістю заяв і повідомлень, що допомагає Порошенку перевести все це в площину політичного протистояння”, – додав Олещук.

Такі дії Петра Олексійовича виглядають, як підготовка до облави. Очевидно, сам Порошенко знає, що йому є чого боятись.

Нагадаємо, 8 жовтня Медведчуку оголосили нову підозру про державну зраду та сприяння тероризму.

Йдеться про його участь у 2014-2015 роках у незаконних схемах із закупівлі вугілля з окупованого Донбасу.

Так, після захоплення Росією частини українського Донбасу виникла необхідність у закупівлі вугілля на світовому ринку, зокрема в ПАР.

Російська влада мала плани зірвати реалізацію цих контрактів і не дозволити Україні посилити власну енергонезалежність.

Тому за посередництва Медведчука відбулася змова з вищими посадовими особами України, які, використовуючи повноваження Нацбанку і правоохоронних органів, створили штучні перешкоди для постачання вугілля з ПАР.

Згодом за сприяння Медведчука та з метою повернення України в орбіту впливу РФ були організовані незаконні схеми для постачання вугілля з тимчасово окупованих територій на Державні підприємства України.

До слова, П’ятий президент України Петро Порошенка має гроші, канали та свою команду. В нього є все для того, аби зробити рішучий крок для реваншу.

Але шансів стати знову президентом він не має. Таку думку в ефірі авторської програми Сергія Лещенка “Що це було?” на 24 каналі висловив ексрадник мера Києва і творець та лідер ГО “Офіс трансформації” Максим Бахматов.

За його словами, п’ятий очільник України – великий молодець. Все, що він зробив позитивне упродовж війни, зокрема згуртування людей – це чудово. Водночас можливості стати главою держави в нього більше немає.

“Все, час минув”,– наголосив Бахматов.

Він пояснив, важливо зрозуміти, що у другому турі Порошенко програвав і Юлію Тимошенко, і Юрію Бойку.

“Оскільки він програвав “поверненню в минуле”, то він (Порошенка) – “двічі минуле”. Тоді був шанс, але він був змарнований, зруйнований самостійно”, – сказав Бахматов.

Найголовніше, що зробив Зеленський, це поламав парадигму політичних конструкцій та образу. Його завдання – зламати старе і збудувати нове. Якщо він зможе впоратись хоча б із одним – буде чудово. Тоді отримають шанс молоді, перспективні люди, які раніше не мали шансу. 

Додати коментар