Немислимо! Разумков іде ва-банк: турне по Україні? В ОП не чекали – тепер остаточно: в президенти?

Новини

Дмитро Разумков визначився з назвою свого політпроєкту. Нова політична фракція буде називатись «Команда Разумкова». Окрім цього екс-спікер зі своєю командою зібрався у турне Україною.

Про це пише телеграм-канал «Вертикаль», додаючи, що робиться це для того, щоб «мобілізувати прихильників, ніби скоро вже мають бути позачергові вибори до парламенту».

Схоже, що Разумков хоче спробувати «воскресити» технологію, яка спрацювала лише раз – коли Володимир Зеленський йшов у президенти і коли «Слуга народу» балотувалася до парламенту.

Варто нагадати важливий нюанс – тоді команда влади насправді збирала та опрацьовувала всі пропозиції своїх прихильників, частина цих пропозицій – вже втілена у формі законопроєктів.

Накопичений у такий спосіб «кадровий резерв» – був задіяний, зокрема, і на місцеві вибори 2020 року.

На місцевих виборах багато кандидатів від «слуг» пропонували діджитал вирішення обробки проблем у громадах.

Повторити таку схему намагався Сергій Притула, коли їздив регіонами, але не вийшло. А також під час «місцевої» кампанії у Києві у 2020 році, проте його знову спіткала невдача.

«Варто також згадати і час, який політтехнологи Разумкова не врахували. Якщо Разумков буде у тривалому турне Україною, значить він знову роботу в парламенті. А якщо екс-спікер прогулюватиме роботу в парламенті, отже Разумков втратить можливість називати себе “парламентським політиком”», – зазначається в Телеграм-каналі «Вертикаль».

Додати коментар