“Дан Балан втрачає позиції”, – Тіна Кароль розповіла про свої нові відносини

Суспільство

Співачка Тіна Кароль відверто розповіла, кому присвячує свої нові пісні про кохання. Відома в Україні поп-виконавиця Тіна Кароль ніколи не афішує особисте життя. Фанатам співачки відомо тільки про одного чоловіка зірки, її покійного чоловіка Євген Огір, який пішов з життя 8 років тому.

У програмі “29 запитань” Тіна відверто розповіла, що зараз в її житті є хлопець, про якого вона співає нові пісні. Однак як звуть чоловіка, скільки йому років і як довго вони у відносинах Кароль розкривати не стала. На запитання ведучого, який типаж чоловіків подобається Тіні: брутальний, з бородою, зі стильною стрижкою або ж з лисиною, співачка відповіла, що зовнішність не має значення.

“Чоловік або подобається, чи ні”, – зазначила артистка. На всі питання про нового обранця Тіна йшла від відповіді. При цьому тільки вчора артистка опублікувала архівне фото покійного чоловіка з їх маленьким сином і підписала публікацію зворушливими словами про те, що вона належить Євгену Огиру в нескінченності. При цьому прихильників поп-виконавиці здивував той факт, що вона ні разу не заговорила про Дані Баланіт, з яким їй протягом двох років приписували стосунки.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, Потап неприємно зачепив Тіну Кароль після фіналу шоу “Голос країни-11”. Чоловік Насті Каменських натякнув, що раніше Тіну Кароль до перемоги на “Голосі країни” приводила тільки армія скажених фанатів.

Додати коментар