Бутусов: Президент Зеленский помстився мені за свою ганебну прес-конференцію. ДБР порушило проти мене справу

Новини

Юрій Бутусов

Президент Зеленский помстився мені за свою ганебну прес-конференцію. Державне бюро розслідувань тільки що порушило проти мене справу за статтею 437 – планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни. Тобто Майдан, захоплення Криму, вторгнення на Донбас та вісім років війни – це я все почав? На думку президента саме я оприлюднив відео з Байрактару і тим самим спричинив смерті наших воїнів (кого саме, звичайно, не сказав). І ось вже знайшли привід – постріл з гармати, який був колись зроблений, назвали його “приводом для ескалації”, хоч я і написав що це було давно. І тепер мене залучають по кримінальній статті за розвязання агресивної війни!

А нагадаю, все це тому, що я задав питання: Чи не соромно Зеленському тримати коло себе російського агента Демченка? І усі почули від президента, що російський агент Руслан Демченко – корисний керівник комітету по розвідці, попри те, що він очолює усі розвідслужби України всупереч закону про люстрацію та є співавтором Харківських угод по сдачі Криму. І Демченка, Татарова, Єрмака президент захищає.

А мені у неділю увечері повідомляють, що я кудись з гармати міг влучити по російським окупантам, і тим самим це я розв’язав війну! Зранку думаю, чого б це «позитивні блогери» як під копірку пишуть пости і звинувачують мене, що ніби це ж я “як пореченков стріляю” – тобто прирівняли російського терориста до мене, громадянина України. А це така медійна підготовка, як бачимо, для кримінальної справи.

ДБР у Зеленского контролює один з керівників знищення протестів на Майдані – Олег Татаров, вірний кадр Андрія Портнова та Андрія Єрмака. На восьму річницю розгону Майдану 29 листопада 2013-го Татаров та Єрмак зробили блискучий подарунок російській пропаганді – намагаються засудити журналіста, який писав про Майдан та про війну з першого дня. Ось це дійсно буде в усіх російських новинах. Інтереси Зеленского в моїй справі повністю збіглися з інтересами Портнова, Татарова, російської пропаганди та їхньої агентури в Україні. Думаю, що тепер координація дій офіса президента, силовиків та російського впливу може вважатись доведеною. Я не збираюсь кудись їхати з країни, я залишусь тут, де я вийшов на Майдан вісім років тому. Там не було Зеленського, не було Єрмака, а Татаров та Портнов там був одними з координаторів придушеннгя протестів. Шо ж, ті, хто мене замовив тепер відомі для всієї країни. Тепер російський вплив в Україні кожен громадянин наочно побачить. Все, що я казав про російську агентуру в оточенні Зеленського – чиста правда, і я це можу довести, а тексти та справи якими офіс намагається мене закрити – це системна брехня і сплановані дії російської агентури в офісі президента в інтересах нашого ворога.

Моя справа доведе – російський вплив в оточенні президента Зеленського існує, і провал наших спецоперацій проти Росії – це спланований в ОП злочин, який я як журналіст вимагаю розслідувати належним чином. І саме за це мене хочуть покарати.

ДжерелоРедакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Додати коментар