Береза заклuкав українців готуватися до затяжної війнu, підкріпивши слова аргyментамu

Блоги

Екснардеп Борислав Береза навів доводи на користь того, що війна до кінця року не закінчиться.

Не свою особисту, а думку досвідчених військових, до яких Борислав Береза звертався, щоб зрозуміти, як довго ще триватиме війна, він сформулював і озвучив в одному зі своїх інтерв’ю.

Коли журналістка запитала, чому прогноз щодо термінів завершення війни в її гостя такий песимістичний, то Береза повідомив, що так вважає не тільки він, а й захисники України, які зараз перебувають на фронті та бачать ситуацію зсередини. Інтерв’ю Борислава Берези можна подивитися на YouTube-каналі Олексія Гончаренка.

Ексголова інформаційного відділу “Правого сектора” висловив свою точку зору щодо тривалості війни в Україні: “У 2022 році, я пам’ятаю, писав пост, де пояснив, що війна на роки та вона швидко не закінчиться. Мене почали звинувачувати у тому, що я підриваю владу та що я нічого не розумію. Якщо я чогось не розумію, то я запитую в експертів, наприклад, у військових, у тих, хто розуміє, що відбувається та як іде війна.

Військові теж розуміють, що війна затягнеться не на один рік і не на два”. Потім Борислав Береза обурився прогнозами офіційних осіб, які запевняють українців, що все закінчиться вже скоро. На його думку, такий підхід має багато неприємних наслідків, один з яких – розчарування нації, бо люди почуватимуться ошуканими, налаштувавшись на швидку перемогу.

Ще гірше, що люди можуть втратити силу, яка змушує боротися. Щоб цього не сталося, український блогер закликає жителів нашої країни не слухати жодних прогнозів щодо термінів закінчення війни, а вірити у ЗСУ, довіряти Залужному та Генеральному штабу.

Джерело:Діалог

Додати коментар